Одберете јазик:    
  Корисничко име:   Лозинка:      
       
ПОЧЕТНА   ЗА НАС   B2B   НОВОСТИ   ПАРТНЕРИ   КАРИЕРИ   КОНТАКТ  
    КАДЕ ДА КУПАМ?
    ЦЕНОВНИК
    Целосен ценовник (.xls)
    Целосен ценовник (.xlsx)
    Он-лајн ценовник
СЕРТИФИКАТ ЗА КВАЛИТЕТ
ПОЛИТИКА ЗА КВАЛИТЕТ
 
 
    УСЛУГИ
Хардвер
ТДК Компјутери соработува со реномирани светски производители на хардвер за да им го обезбеди на своите потрошувачи само најдоброто од светскиот ИТ па...
 
Сервис
Во просториите на ТДК Компјутери функционира и сервис со високо стручен тим кој е на располагање во секое време да одговори на сите проблеми со кои може да...
 
Софтвер
Развојот на квалитетен софтвер и создавањето на апликации кои ќе бидат соодветни за индустијата, која од ден на ден се менува, се едни од најголемите предиз...
Повеќе Повеќе Повеќе
 
    НОВОСТИ
 
Леново смартфоните официјално на македонскиот пазар
Македонската компанија ТДК Компјутери ги освојува пазарите во Албанија и Косово
DELL OptiPlex 9010 - All in One
WindTop AP1612 All-in-One Персонален компјутер од MSI
Новиот Acer Aspire S7 стартува на 26 Октомври
Dell XPS 10 ПЦ Таблет со Windows RT
Dell дебитира со новиот 27 инчен U2713HM монитор: прв со AH-IPS панел
Acer Predator AG5920 - гејмерска десктоп платформа
Следното поглавје во Ултрабук фазата: „Haswell“
Промовиран новиот Acer TravelMate P6
 
 
 
 
ПОЧЕТНА | ЗА НАС | B2B | НОВОСТИ | ПАРТНЕРИ | КОНТАКТ